Rezerwacja

Przed dokonaniem rezerwacji Klient winien szczegółowo zapoznać się z ofertą podaną na stronie Jakubcówka.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub zapytań, wyjaśnić je dzwoniąc pod nr 507-124-819
lub 74 8660-438 pod rygorem bezskuteczności zastrzeżeń i reklamacji zgłaszanych z tego tytułu.

W sezonie zimowym rezerwacje są przyjmowane wyłącznie na pełne tygodnie "od soboty" (rezerwacje na pobyty krótsze przyjmujemy najwcześniej na tydzień przed planowanym przyjazdem).

W przypadku rezerwacji pobytu dla grupy powyżej 10 osób 100 % płatności nie później niż na 2 tygodnie przed planowanym pobytem.

Warunkiem rezerwacji jest dokonanie zadatku 40 % wartości całego pobytu do 3 dni roboczych od dnia dokonania rezerwacji:

  • Z dopiskiem : imię,nazwisko rezerwującego, adres, termin pobytu ("od-do") i mail ( drogą elektroniczną odsyłamy potwierdzenie dokonania rezerwacji w Jakubcówce).
  •  w przypadku konieczności uzyskania faktury prosimy o umieszczenie tej informacji w treści zadatku z zaznaczeniem rodzaju faktury:   ("imienna", "na firmę").
  • Zadatek za pobyt jest bezzwrotny
  • Jakubcówka zobowiązana jest do pobierania opłaty klimatycznej, którą przekazuje na rzecz Urzędu Miejskiego w Dusznikach Zdroju. Kwota opłaty 4 zł /osoba dorosła /dzień, dziecko 1 zł
  • Nie stawienie się Gościa w ośrodku do godz. 6:00 rano dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi (dla rezerwacji bez zadatku), jeżeli nie ustalono inaczej.
  • Dokonanie rezerwacji i wpłaty zadatku na konto jest równoznaczne z akceptacją przedstawionych wyżej ogólnych warunków i oferty Jakubcówki

 

 

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com